flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Відеоконференцзв'язок клопотання ЦПК

                                                                                                                                                       Найменування суду

Суддя _________________________________

____________________________________

 

 

КЛОПОТАННЯ

про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції

            В судове засідання, призначене до розгляду на "___" ____________ 20_ р. об "____" год. "____" хв., справа №______________ за позовом _________________________________ до ______________________________ про _____________________________________________, не зможе прибути ________________________________________, що виступає по справі у якості _____________________________________. Неможливість прибуття у судове засідання _______________________________________________________________________________ обумовлена тим, що _____________________________________________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________.  (вказати причину, що унеможливлює проведення судового засідання у звичайному режимі)

Однак _________________________________________ зацікавлений в тому, щоб судове засідання відбулося, у зв'язку з чим просить Суд забезпечити можливість його/її присутності у вищевказаному судовому засіданні шляхом забезпечення проведення відеоконференції.

Найближчий суд, до якого може прибути ________________________________________ для участі у вищевказаному судовому засіданні у режимі відеоконференції, знаходиться за адресою:__________________________________________________________________________________.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 158¹ ЦПК України або 1221 КАС України: 

 

 

ПРОШУ: 

1. Забезпечити проведення судового засідання, що призначене на "___" __________ 20___ р. об "____" год. "____" хв., у режимі відеоконференції;

2. Визначити суд, відповідальний за проведення відеоконференції під час вищевказаного судового засідання.

 

 

«____»____________20___р.                                                           _______________________                             (_______________)

                    (дата)                                                                                             (підпис)                                                    (ініціали, прізвище)