Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, з метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19 та гострих респіраторних захворювань, розповсюдження захворюваності, територіальне управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області з 17 березня 2020 року тимчасово припиняє прийом громадян.